15 лютого всі бажаючі можуть долучитися до донорства крові у Подільському районі

15 лютого у межах щомісячної акції до 100-річчя Товариства Червоного Хреста України у приміщенні Подільської районної організації Товариства Червоного Хреста міста Києва всіх бажаючих запрошують здали донорську кров для тих, хто того потребує.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на Подільську РДА.

Донором може бути кожна здорова людина від 18 до 60 років. Напередодні кроводачі потрібно виключити з раціону жирну їжу.

Здача крові або плазми корисна для здоров’я донора:

  • запускає процес оновлення організму,
  • стимулює імунітет,
  • знижує ризик розвитку захворювань серцево – судинної системи.
  • Забір крові проводиться лише стерильними індивідуальними системами одноразового використання, що повністю виключає зараження.

При здачі крові донор безкоштовно обстежується на: групу крові, резус-фактор, біохімічне обстеження, ВІЛ, гепатити «В», «С», сифіліс, АТЛ (печінковий показник).
Після здачі крові донору надається звільнення на 2 дні від роботи та навчання із збереженням заробітної плати (можна використати упродовж року з моменту здачі крові). Компенсаційна плата – 73 грн. на харчування.

Детальну інформацію можна дізнатися на телефоном: 425-50-27, 425-45-17.

Стати донором – це виняткова можливість подарувати свою кров незнайомій людині, яка потребує допомоги. Донорська кров потрібна людям, які мають онкологічні захворювання і залишаються живими завдяки донорам. Вона також може бути використана при операціях, пологах, кровотечах, тяжких травмах, опіках. Штучної альтернативи продуктам крові не існує. Кров однієї людини може врятувати життя 5-4 пацієнтам.

Всіх бажаючих чекають 15 лютого 2018 року (четвер) з 9.30 до 13.00 за адресою: Контрактова площа, 12 (вхід з двору), 2-ий поверх. При собі обов’язково мати паспорт та ідентифікаційний код.