15 млн грн – учасникам АТО та інші збільшення планових асигнувань

15 млн грн – учасникам АТО та інші збільшення планових асигнувань внаслідок перерозподілу коштів між заходами програми «Турбота. Назустріч киянам».

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на сторінку у фейсбук Юрия Крикунова.

Щойно на постійній комісії Київради з питань охорони здоров‘я та соціального захисту колеги-депутати підтримали збільшення планових асигнувань шляхом перерозподілу коштів між заходами програми «Турбота. Назустріч киянам».
Завдяки перерозподілу у нас з’явиться можливість додатково виплатити:
– 15,0 млн грн киянам – учасникам антитерористичної операції та бійцям-добровольцям АТО в м. Києві у якості щорічної матеріальної допомоги;
-2,7 млн грн одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення міста Києва та киянам, які опинилися в складних життєвих обставинах;
– 4,1 млн грн піде на забезпечення киян засобами складного протезування.

Крім того додатково підтримали перерозподіл коштів в розмірі 8,4 млн грн:
– 3,0 млн грн на одноразову адресну матеріальну допомогу малозабезпеченим верствам населення (650 осіб), в тому числі
1, 575 млн грн (21 особа) на надання матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок надзвичайної ситуації в будинку №70, на Голосіївському проспекті – по 75 тисяч грн.кожному.
– а також 5,4 млн грн на забезпечення придбання засобів реабілітації, протезів молочної залози та системи ортезів по типу Гравістат (передбачається збільшення на 1,8 тис. одиниць)