16-19 листопада 2017 відбудеться школа-воркшоп з реорганізації простору навколо Бессарабської площі

Бессарабська площа та її околиці – простір, де зосереджене ділове та туристичне життя столиці. Водночас, це один із важливих та найбільш завантажених транспортних вузлів міста. За даними дослідження, проведеного Радою з урбаністики та Асоціацією велосипедистів Києва у жовтні 2017 р., кількість машин, що проїжджають цією площею у ранкові та вечірні години-пік, перевищує 80 тисяч.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на ДЕПАРТАМЕНТ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ.

16-19 листопада 2017 відбудеться школа-воркшоп з реорганізації простору навколо Бессарабської площі. Захід передбачає поєднання освітніх лекцій, практичних занять та, у підсумку, створення декількох сценаріїв реорганізації руху на Бессарабській площі.

Учасниками 4-денної школи стануть близько 20 студентів транспортних та архітектурних вищих навчальних закладів України, яких організатори визначать як найбільш мотивованих на роботу із покращення міського простору. Під керівництвом експертів, які успішно працюють у сфері організації міських просторів, молоді спеціалісти шукатимуть рішення для створення безпечніших та зручніших умов для пересування людей та автотранспорту Бессарабською площею . Школа включатиме лекції, майстер-класи, вивчення успішних практичних кейсів у містах світу й України та безпосередню «польову» роботу в реальній міській зоні. Студенти презентують свої напрацювання і захищатимуть результати роботи 19 листопада в присутності представників КМДА та інших зацікавлених гостей. Організатори школи сприятимуть тому, щоб найкращі напрацювання були втілені в життя.

Експерти-ментори:
Ігор Могила (Ігор Могила) – кандидат технічних наук, начальник відділу стійких транспортних систем ЛКП “Інститут Просторового Розвитку”(Львів)
Андрій Коман (Andriy Koman) – архітектор, співзасновник UCG. urban consulting group (Івано-Франківськ)
Олена Чернишова (Olena Chernyshova)- транспортна експертка, консультантка Dornier Consulting International GmbH (Київ).

Школа відбудеться за підтримки Представництво Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні. Орагнізаторами та натхненниками події стали Рада з урбаністики Києва Асоціація велосипедистів Києва Київська міська державна адміністрація – КМДА iHUB та онлайн-журнал Хмарочосзабезпечують всебічну підтримку.

Захід у такому форматі відбудеться вперше і має на меті дати практичні навички та досвід молодим спеціалістам. Саме такі кадри дуже потрібні містам нашого майбутнього. Містам, в яких приємно та безпечно жити.

Анкета для потенційних учасниць та учасників https://docs.google.com/forms/d/1DRm72JmFkAalPc9jKTP4M72fcC1tvlGFzOoTQkiSdaQ/edit?usp=drive_web
Термін заповнення анкет спливає 9 листопада 00.00.

З організаційних питань просимо звертатись до контактної особи – Самойленко Владислав (096 530 96 78)