21 листопада відбудеться прес-захід на тему “Ліквідація засмічень на каналізаційній мережі м. Києва”

У вівторок, 21 листопада, о 9.45 на Лаврській, 4 відбудеться прочистка каналізаційної мережі. Захід присвячений безконтрольному скиду підприємствами стічних вод, що може призвести до екологічної катастрофи в місті.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на сайт КИЇВВОДОКАНАЛ.

У заході візьмуть участь заступник головного інженера Управління експлуатації каналізаційних мереж ПрАТ «АК «Київводоканал» Андрій Кобзар; начальник району експлуатації каналізаційних мереж №1 ПрАТ «АК «Київводоканал» Олександр Слинько; перший заступник директора Департаменту екологічного нагляду ПрАТ «АК «Київводоканал» Євген Горбенко; начальник Інформаційного управління ПрАТ «АК «Київводоканал» Вікторія Яковлєва та начальник Головного Управління Держпродспоживслужби м. Києва Олег Рубан.

Акредитація триватиме до 9.00, 21 листопада.

Контактна особа: Аліна Овчаренко, моб. тел.  067-433-42-50.

Довідка: Лише в Києві щороку трапляється понад 100 аварійних ситуацій на великих каналізаційних колекторах. Крім того, згідно зі статистичними даними за майже 11 місяців цього року у столиці аварійні бригади «Київводоканалу» ліквідували близько 86 аварій на каналізаційних мережах. За даний період було здійснено 8579 виїздів. В середньому аварійна бригада ліквідовує до 30 засмічень на добу!

Через відсутність обов’язкових локальних очисних споруд у закладах громадського харчування, торгових центрах, супермаркетах відбувається регулярне забруднення каналізаційної мережі. Весь жировий потік з підприємств надходить до каналізації і таким чином відбувається застій жиру у мережі.

Накопичення жиру в камерах та на стінках колекторів вкрай негативно впливає на функціонування системи водовідведення, створюючи жирові пробки, які перешкоджають просуванню стічних вод мережею, що призводить до аварійних ситуацій та збоїв у роботі каналізації та може спричинити екологічну катастрофу: можливий витік стічних вод на поверхню.