28 листопада в КМДА відбудеться свято-зустріч почесних донорів України

28 листопада о 16:00 у Колонній залі КМДА відбудеться міське свято почесних донорів України та активістів донорського руху, участь у якому візьмуть 250 почесних донорів. Про це повідомив організатор заходу – Київська міська організація Товариства Червоного Хреста України. Свято відбудеться за підтримки Київської міської державної адміністрації.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на сайт КМДА.

У програмі: нагородження почесних донорів і кращих активістів руху грамотами КМДА, Департаменту охорони здоров’я, постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту, Товариства Червоного Хреста України. Також передбачено святковий концерт і вручення святкових наборів донорам-учасникам свята.

Донорство крові є виявом гуманізму, добровільним актом допомоги хворим і постраждалим заради збереження їхніх життів і повернення здоров’я.

Згідно із Законом України «Про донорство крові та її компонентів», почесні донори України – це люди, які здали кров понад 40 разів. Серед цієї категорії чимало киян, які здали кров хворим від 60 до 100 разів.

Сьогодні в Україні відчувається гостра потреба в препаратах крові, відсутність яких негативно впливає на оперативність і якість медичної допомоги. В останні роки кількість безоплатних донорів зменшилась.

Червоний Хрест є традиційним партнером органів охорони здоров’я столиці у пропаганді безоплатного донорства. Наразі кожного місяця спільно з Київським міським центром переливання крові Товариство Червоного Хреста м. Києва проводить дні збору донорської крові.

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, Колонна зала КМДА.