28 листопада відбудеться гала-концерт і нагородження переможців фестивалю «Повіримо у себе»

28 листопада о 13:00 у Київському міському палаці творчості дітей та юнацтва відбудеться церемонія нагородження переможців ХХVІ Київського міського фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе». Також о 14:00 відбудуться майстер-класи, о 15:00 – гала-концерт переможців. Про це повідомили у Київському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на КМДА.

Цьогоріч учасники Фестивалю демонстрували таланти у двох вікових категоріях (діти, молодь) та різних номінаціях: виконавче та вокально-хорове мистецтво, хореографічний та інструментальний жанри, авторська поезія та проза, образотворче мистецтво, декоративно-ужиткове, аудіовізуальне мистецтво (фото, експериментальне відео, IT-технології), а також номінаціях, започаткованих цього року: стартапи, блоги та онлайн-товариства, сімейній номінації.

Захід об’єднає 1745 дітей та молодих людей із інвалідністю.

Фестиваль творчості «Повіримо у себе» відкрив двері до суспільства сотням дітей із різними нозологіями, дав змогу повірити у власні сили, знайти друзів, обрати професію і відшукати шляхи до самовираження.

Організатори: Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Київський міський палац дітей та юнацтва за сприяння Служби у справах сім’ї та дітей КМДА, Департаменту культури КМДА, Київського міського методичного центру закладів культури та навчальних закладів.

Нагадаємо, що фестиваль «Повіримо у себе» стартував у Києві 21 листопада.

Місце проведення: вул. І. Мазепи, 13, Київський міський палац творчості дітей та юнацтва.

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 458-27-68, (097) 528-96-09, (063) 349-55-69, Шабатіна Анна.