606 комунальників та 37 одиниць спецтехніки прибирають Дніпровський район столиці від снігу

Комунальні служби Дніпровського району продовжують прибирати балансові території від снігу. Станом на 7:00 годину ранку на території району вже працювало 606 комунальників та 37 одиниць спецтехніки. Продовжують роботи з вивезення снігу (наразі вивезено 145 т снігу). З метою запобігання утворення накрижень вулично-дорожню мережу обробляють протиожеледними матеріалами – використано 5.5 т.

В цілодобовому режимі працівники Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» прибирають вулично-дорожню мережу району та зупинки громадського транспорту. Крім бригад з ручного прибирання задіяна малогабаритна спецтехніка

Прибирають сніг та накриження й в закладах соціальної сфери Дніпровського району: школах, дитячих садочках, закладах охорони здоров’я та соціального захисту.

Міжквартальні проїзди та прибудинкову територію прибирають 483 співробітники Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва».

Озеленювачі району продовжують виконувати роботи з прибирання снігу у парках, скверах та бульварах, а також вздовж підходів до громадських зупинок та до станцій метро. Для запобігання обламування гілок та з метою запобігання подальшої втрати декоративного вигляду дерев – струшують сніг з крон вічнозелених насаджень.

Нагадуємо, що правилами благоустрою м. Києва визначено, що всі власники або балансоутримувачі будівель, споруд, територій зобов’язані забезпечити прибирання самостійно або укласти відповідні угоди із профільними службами на утримання та прибирання.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» та Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району