9 листопада відбудеться масштабна перевірка столичних перевізників

В четвер Департамент транспортної інфраструктури КМДА та «Укртрансбезпека» розпочнуть перевірки міських автомобільних перевізників загального користування.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на сайт ВечірнійКиїв.

У зв’язку з дорожньо-транспортною пригодою, яка сталась 4 листопада поблизу станції метро «Героїв Дніпра», у якій загинуло дві особи та одна отримала тілесні ушкодження, Київська міська влада не може залишатися осторонь питання підвищення рівня безпеки пасажирських перевезень.

Відповідно до доручення Київського міського голови Віталія Кличка, директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов поручив спеціалістам департаменту розробити календарний графік перевірки автомобільних перевізників на предмет дотримання умов попередньо укладених договорів, ліцензійних умов та загалом норм транспортного законодавства.

Тому, з 9.11.2017 року представники Департаменту транспортної інфраструктури КМДА спільно з фахівцями «Укртрансбезпеки» розпочнуть перевірки всіх без винятку автомобільних перевізників, які працюють на міських автобусних маршрутах загального користування, в тому числі і КП «Київпастранс».

Крім того, Департамент транспортної інфраструктури КМДА веде переговори з Національною поліцією з проханням, щоб вони долучились до перевірки перевізників в межах їх компетенції.

За результатами виявлених порушень будуть вживатися дієві заходи реагування аж до розриву договорів.