Адреси пунктів обігріву у Печерському районі

У Києві з різким пониженням температури почали фуекціонувати 44 пункти обігріву, 19 із них працюють цілодобово. Вони розташовані у приміщеннях комунальних підприємств, лікарнях і територіальних центрах соціального обслуговування.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на kyiv.solydarnist.org.

В пунктах обігріву можна відпочити, випити гарячого чаю та підкріпитися печивом. У цілодобових – можна переночувати. Крім того, у деяких з них є «банки одягу», де можна взяти собі теплий одяг і взуття. За необхідності в усіх пунктах надають першу медичну допомогу.

Окрім того, у разі похолодання кількість таких пунктів буде збільшено за рахунок пунктів Департаменту міського благоустрою. В Києві постійно діє міський оперативний штаб допомоги бездомним людям. Крім цього розроблено графік роботи соціального патруля, згідно з яким проводяться чергування в місцях найбільшого скупчення таких осіб.

Нагадуємо адреси пунктів обігріву у Печерському районі:

  • вулиця Басейна, 5-а (ЖЕД «Хрещатик»
  • бульвар  Дружби Народів , 30/1 (ЖЕД «Печерськжитло»)
  • бульвар М. Приймаченко, 3 (ЖЕД «Печерська брама»)
  • вулиця Левандовська, 5-А (ЖЕД «Липкижитло сервіс»)
  • бульвар Дружби Народів, 32-А, (територіальний центр соціального обслуговування Печерського району).

«З приходом морозів до столиці зростає ризик переохолодження. Тому бережіть себе й слідкуйте за своїм самопочуттям та не лишайтесь байдужими до оточуючих. Будьмо соціально відповідальними!», — закликав Голова Печерської районної організації Блок Петра Порошенка «Солідарність» Михайло Терентьєв.