Анонсовано створення парку навколо озера Жандарка

У мікрорайоні Позняки відбулась зустріч активу ГО «Жандарка Екопарк», небайдужих жителів та депутата Київради Олександра Гончарова з фракції «Солідарність» із фахівцями КО «Київзеленбуд» та КП УЗН Дарницького району з питання проекту майбутнього парку відпочинку навколо озера Жандарка. Під час обговорень окреслили можливі варіанти, врахували побажання мешканців та привели їх у відповідність до норм облаштування парку.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на kyiv.solydarnist.

Зі слів жителів, зрозуміло, що зона відпочинку у цьому районі дуже потрібна. Враховуючи потреби активного життя у місті, упорядкована територія необхідна для занять спортом, прогулянок із домашніми улюбленцями чи ігор з дітьми.

Олександр Гончаров зазначив, що планує сприяти передбаченню коштів на проектування паркової зони та початок будівництва вже на 2018 бюджетний рік. Початок роботи покладено, а наступним кроком є організація чергової робочої зустрічі, аби узгодити подальші завдання проекту нового парку. Тим часом, питання на контролі у помічників депутата.

«Зелені зона – це перша необхідність для забудованого міста. Безперечно, що сучасне місто має розвиватися і рости, однак варто враховувати і не зайняті черговими висотками території. Всі ми прагнемо до комфорту, інновацій та гармонійного поєднання цих стандартів з природою. Саме тому я підготую відповідні пропозиції до бюджету наступного року і за рік тут відбудуться кардинальні зміни», – підкреслив Олександр Гончаров.