База «Динамо» відчиняє двері для дітей з Катюжанки

Наприкінці минулого тижня, незважаючи на те, що основна команда перебувала на тренувальному зборі в Іспанії, на заміській клубній базі в Конча-Заспі було людно.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ.

Екскурсію до «святая святих» найбільш титулованого клубу країни було організовано Фан-клубом ФК «Динамо» (Київ), який продовжує соціальну роботу з уболівальниками.

Цього разу до Конча-Заспи завітали діти з селища Катюжанка Вишгородського району Київської області. Для них провели екскурсію, показавши всі найпотаємніші куточки головного корпусу – конференц-зал, сауну, басейн, кімнати, де мешкають футболісти, їдальню та багато-багато іншого.

У маленьких відвідувачів було величезне бажання побачити когось із футболістів під час екскурсії, але вони були розчаровані, дізнавшись, що гравці зараз готуються до поновлення чемпіонату в Марбельї.

Подивившись усе довкола, маленькі гості завітали до критого манежу, де їм було запропоновано пограти у футбол. Коли на вулиці температура нижче нуля, а під дахом стовпчики термометрів показують +18, гріх було не скористатися подібною можливістю. Саме тому й хлопчики, й дівчатка з радістю поганяли м’яча, отримавши при цьому величезний заряд енергії та радості.

Лише позитивними емоціями візит на заміську клубну базу не обмежився. На згадку про відвідування НТБ «Динамо» (Київ) діти отримали подарунки – пакети з офіційними клубними сувенірами.

Фан-клуб ФК «Динамо» Київ