Біля метро «Святошин» здійснять комплексний благоустрій території

У Києві здійснять комплекс заходів, спрямований на поліпшення транспортної інфраструктури біля станції метрополітену «Святошин». Відповідне розпорядження КМДА підписав Київський міський голова Віталій Кличко.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на КМДА.

Згідно з документом передбачено виконання капітального ремонту власне станції «Святошин», а також капремонт підземного пішохідного переходу на площі Героїв Бресту у Святошинському районі.

Крім того, заплановано капітально відремонтувати вулицю Святошинську на ділянці від вулиці Жмеринської до проспекту Перемоги, вулицю Жмеринську на ділянці від вулиці Академіка Кіпріанова до Кільцевої дороги та площу Героїв Бресту.

Важливо зазначити, що під час укладання договорів підряду на виконання робіт замовників зобов’язано передбачити умови щодо надання гарантії якості будівельними організаціями та встановлення гарантійних термінів експлуатації не менше 10 років.

Фінансування робіт із проектування та капітальних ремонтів буде здійснюватися за рахунок коштів місцевого бюджету. Орієнтовна вартість проектних робіт складає 7 млн грн, орієнтовна вартість робіт з капітального ремонту – понад 182 млн грн.