Броварська молодь відзначилась на міжнародній виставці «МікроСвіт-18»

Пройшов черговий захід у якому прийняли участь юні техніки України. 21-22 квітня у приміщенні Київського Планетарію два дні плідно спілкувались та працювали понад 150 моделістів-стендовиків України, Білорусі, Азербайджану та Литви. Майже 90 дітей з 15 областей України мали змогу прийняти участь у виставці історико-технічного моделізму.

Конкурс моделей техніки для юніорів проходив у номінаціях: авіація, танки, автомобілі, фігури, кораблі та діорами. Для юних відвідувачів працювали дитячі майстерні «Перша модель». Вітчизняні виробники підтримали цей захід, безкоштовно наддавши конструктори для роботи малечі. Зібрану модель, як велику дорогоцінність , дитина забирала додому. А батькам доводилось дорогою додому купувати моделі, клеї та фарби – ще один моделіст народився…

Дійсно активну участь прийняли гуртківці КЗ «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» БРР КО. З 19 учасників дипломи переможців отримали 11 юніорів. Відзначились Андрій Писаренко (два перших місця), Пашковський Петро(ІІ та ІІІ місця) та Михайленко Назар (ІІІ та ІІ місця). Усі учасники міжнародної виставки «МікроСвіт-18» отримали сертифікати та подарунки від вітчизняних виробників технічної мініатюри.
Попереду вересень − міжнародний конкурс стендовиків у Львові. Роботи вистачає…

Інформацію підготував – Мороз Валерій Петрович (завідділом НТРКЗ «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» БРР КО).

Сфальсифікована перемога Порошенка призведе до Коліївщини

Про філософа Барну, ксенофобію та куму Порошенка

Про цинізм Порошенка, дружбу з Садовим та дзвінок до Гриценка