Черговий випадок вандалізму у Броварах

09 липня  під головуванням заступника міського голови відбулась Григорія Голубовського відбулась  розширена оперативна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міста та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, на якій були розглянуті питання життєдіяльності міста.

За інформацією спеціалістів, за минулий тиждень зафіксовано  5 випадків захворювання на кір, з них троє – у  дітей.  Після проведення епідрозслідування виявлено, що усі особи не мають щеплень від кору. Всього ж, за перше півріччя 2018 року із цим діагнозом зареєстровано 107 осіб, 42% –  діти. Медичні заклади міста забезпечені вакциною від кору.

Також  зафіксовано 4 випадки вітряної віспи (з них 1 – дорослий) та 9 випадків покусів тваринами, у  8 з них – покуси від домашніх улюбленців.

За результати проведення лабораторних досліджень повітря у приміщеннях багатоквартирного будинку по вул.Гагаріна, 16, дах якого пошкоджено від пожежі, перевищень вмісту аміаку не виявлено.

Соціальні допомоги населенню за липень профінансовані у повному обсязі. Пенсійне забезпечення виплачується відповідно до графіку.

До Центру надання адміністративних послуг за минулий тиждень звернулось 180 осіб, до відділу роботи  зі зверненнями громадян надійшло 84 звернення, 121 заява надійшла щодо реєстрації прав на нерухоме майно.

Комунальні служби працюють у штатному режимі. Продовжуються роботи з ремонту вул.Київська  та вул. Петропавлівська, а також капітальний ремонт даху по вул.Гагаріна, 16, пошкоджений внаслідок пожежі.

На жаль, зафіксовано черговий випадок вандалізму у Броварах: в ніч з 7 на 8 липня у парку «Перемога» вивернуто з пошкодженням тротуарної плитки 15 урн для сміття, які розкидали по території парку. По факту вандалізму поліцією складено відповідний протокол, ведеться розслідування.

Заступник міського голови надав протокольні доручення щодо демонтажу бетонних блоків на міжбудинкових проїздах, які не дозволяють у випадку надзвичайної ситуації під’їхати пожежним машинам, каретам швидкої допомоги, спецтехніці та аварійним бригадам. Також, спецвідділу по контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста доручено поліпшити роботу та не допустити стихійну торгівлю у Броварах, приділивши особливу увагу несанкціонованій торгівлі у вихідні та святкові дні.