Делегація з Литви відвідала центр соціальних служб у Києві

Нещодавно литовська делегація на чолі з Рігмантасом Мачюлісом, директором територіальної біржі праці м. Алітус (Литва) та представниками Міністерства соціального захисту та праці Литви з робочім візитом відвідали Центр соціальних служб Святошинського району м. Києва.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на kyiv.solydarnist.org.

Головною метою робочої зустрічі було ознайомлення з особливостями роботи Центру, який побудований за принципом «відкритого вікна» та об’єднує всі соціальні служби району: центр зайнятості, пенсійний фонд, управління соціального захисту населення та службу у справах дітей.

Делегація ознайомилась з роботою «відкритого офісу» де проводять прийом громадян, а також вивчали досвід роботи «бек-офісу», який проводить обробку документів і розташований на 2 поверсі будівлі. Директор Святошинського центру зайнятості Тамара Олефір провела для гостей презентацію роботи прийому відвідувачів ЦСС.

«Ініціатива створення належить Святошинській адміністрації, яку за підтримки Уряду та Київської адміністрації вдалось реалізувати всього за 9 місяців. Це пілотний проект, який став прикладом для досвіду інших», — зазначив директор Київського міського центру зайнятості, член партії «БПП «Солідарність» Віктор Білич.