День родини на Бориспільщині: спорт, здоров’я та любов

В с.Глибоке Бориспільського району відбувся фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім’я» за участі багатодітних сімей. Захід був присвячений українському Дню родини, що відзначається в Україні 8 липня.

У рамках програми пройшли різноманітні конкурси «Рух заради здоров’я». Батьки із дітьми змагалися в таких видах спорту, як естафета, метання та стрибки у мішках.  Переможці свята – родини Красенко, Верхівські,  Коваль, Винниченко, ДБСТ родини Абаєвих – отримали не лише масу позитивних емоцій, а ще й безліч приємних подарунків.

Всі були нагороджені грамотами, медалями, солодощами. А на згадку про змагання кожна сім’я отримала з рук Глибоцького сільського голови Людмили Пасько чотирилапого друга – чарівне кошенятко!

Окрім цього, для учасників змагань жителі села підготували музичне привітання: улюблені українські пісні. Захід пройшов в атмосфері добра, любові та енергетичного драйву.

Багатодітні сім’ї висловлюють вдячність організаторам свята: службі у справах дітей та сім’ї Бориспільської районної державної адміністрації, управлінню гуманітарного розвитку РДА, Глибоцькій сільській раді.

Сфальсифікована перемога Порошенка призведе до Коліївщини

Про філософа Барну, ксенофобію та куму Порошенка

Про цинізм Порошенка, дружбу з Садовим та дзвінок до Гриценка