Департамент транспортної інфраструктури розірвав 4 договори з перевізниками

Із початку року Департамент транспортної інфраструктури розірвав 4 договори на обслуговування маршрутів №№ 441, 565, 464 та 498. Таке рішення прийняте після планових перевірок приватних перевізників, під час яких виявили порушення умов договору про організацію перевезень пасажирів.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на КМДА.

«Міська влада буде жорстко реагувати на найменші порушення у наданні послуг перевізниками, тому що безпека пасажирів для нас – у пріоритеті. Якщо перевізник виконує роботу неякісно, ми не дозволимо йому ризикувати здоров’ям та життям людей. Тому новими конкурсами передбачені більш суворі умови», – зазначив директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Симонов.

За його словами, це той важіль впливу, який зможе покращити ситуацію з наданням послуг приватними перевізниками, адже сьогодні існує вкрай велика необхідність внести зміни до законодавства, щоб посилити відповідальність перевізників за порушення вимог безпеки пасажирських перевезень.

«Поступово рухомий склад великої місткості стане основним у маршрутній мережі Києва. А маршрутні таксі будуть допоміжним транспортом, який не підмінятиме, а доповнюватиме громадський транспорт», – додав Сергій Симонов.