Деснянська влада перевіряє чистоту в парку “Муромець”

Вчора голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний проінспектував територію парку та перевірив, як тривають роботи з комплексного відновлення благоустрою зеленої зони.

Зокрема, під час інспекції були виокремлені пріоритетні завдання щодо безпечного перебування відвідувачів на території паркової зони. З цією метою найближчим часом буде забезпечене поліцейське патрулювання території, відновлено прохідність і оглядовість серед зелених насаджень, встановлені обмежувачі для руху автотранспорту, які, разом із тим, не заважатимуть вільному пересуванню людей.

Крім того, обговорили створення мапи туристичного маршруту із маркуванням найбільш цікавих місць відпочинку на території парку.

«Парк «Муромець» має неповторну атмосферу, і він має стати таким місцем екологічного та безпечного відпочинку, куди люди хотітимуть повертатися. Тому наше завдання – створити максимально комфортні умови для цього на кожному його клаптику. З 15 до 17 червня на території парку буде проведено «MotoOpenFest», і ми запрошуємо завітати на свято родинами», – зазначив Геннадій Заболотний.

До інспектування долучилися президент Української федерації вейкбордингу та воднолижного спорту, творець унікального спортивно-розважального парку «Х-Park» Юрій Зозуля, директор КП УЗН Деснянського району Євген Карп, заступник начальника Деснянського Управління поліції Головного управління національної поліції у місті Києві Віталій Юрченко, представники відділу контролю за благоустроєм Деснянської райдержадміністрації.

За проектом, на території парку буде споруджено ансамбль «Богатирі України-Русі» та площу Каменю. У парку буде 4 зони – сквер Іллі Муромця, алея Спогадів, площа з Каменем (тим самим, з казки про трьох богатирів), ансамбль Хранителів України-Русі з «Казковим болотом» і бронзовою картою Києва XI-XIII сторіч. Парк «Муромець» обладнають сучасними системами інформації та навігації.