Деснянський район отримав нового очільника

18 січня в Деснянський район завітав Віталій Кличко, щоб представити нового очільника Деснянського району — Заболотного Геннадія Вадимовича, якого призначено на посаду голови Деснянської РДА розпорядженням Президента України від 15 січня 2018 року. Зустріч відбулась в Деснянській РДА, за участі депутатів Київради з фракції «Солідарність» Ганни Старостенко, Сергія Майзеля, Юрія Зубка та Віктора Грушка, представників Деснянської МОП, Деснянської райдержадміністрації, громадських організацій та мешканців району,  актова зала була заповнена вщент.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на ЕЛЕКТОРАТ.

«Мені дуже приємно знаходитися сьогодні в одному з найбільших районів міста і представляти громаді людину фахову, з великим досвідом роботи. У Києві, й зокрема у Деснянському районі, сьогодні робиться чимало для того, щоб життя мешканців зробити комфортним. Тому сподіваюся, що новопризначений очільник району підтримає позитивну динаміку змін у соціально-економічному розвитку району та буде сприяти цьому у майбутньому», – звернувся до присутніх мер.

Віталій Кличко відзвітував за 2017 рік та розповів про плани міської влади на майбутнє, відповів на запитання присутніх, а також подякував за хорошу роботу колишньому виконуючому обов`язки голови Деснянської райдержадміністрації Віктору Крохмалюку.

Геннадій Заболотний подякував Віталію Кличку і запевнив громаду, що зробить Деснянський район одним із найкращих не тільки у столиці, а й в Україні.

«Вітаю Генадія Вадимовича з призначенням! Час покаже як нам працюватиметься разом. Поки що мене дуже радує, що Геннадій любить спорт, більше того у себе на малій Батьківщині-Кіровоградщині-є президентом Федерації легкої атлетики. Значить, підтримуватиме наші заходи по розвитку спорту в районі і популяризації здорового способу життя!» — зазначив Юрій Зубко.