Діяльність Головного управління Держгеокадастру у Києві в цифрах

Про це повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на kyiv.land.gov.ua.

Управління державного земельного кадастру.

За період з 13.11.2017 по 18.11.2017 до Головного управління Держгеокадастру у м. Києві через Центри надання адміністративних послуг надійшло 629 звернень, з яких:

  • 186 заяви про державну реєстрацію земельної ділянки;
  • 398 заяви про надання відомостей з державного земельного кадастру у формі витягу;
  • 45 заяв про внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру.

Видано 233 витягів з Державного земельного кадастру, які надійшли через електронний сервіс та 50 довідок з державної статистичної звітності за формою 6-зем.

Відділ ринку та оцінки земель.

До відділу ринку та оцінки земель Головного управління Держгеокадастру у м. Києві від Центрів надання адміністративних послуг у м. Києві надійшло 118 заяв про виготовлення витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. З яких опрацьовано та надано 118 витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку.

Управління землеустрою та охорони земель.

За звітний період управлінням землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у м. Києві опрацьовано 50 проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для юридичних та фізичних осіб із земель комунальної власності територіальної громади.

Юридичне управління.

За звітний період співробітниками юридичного управління Головного управління взято участь у 3 судових засіданнях, представляючи інтереси Головного управління Держгеокадастру у м. Києві.

За звітний період співробітниками Головного управління Держгеокадастру у м. Києві в центрах надання адміністративних послуг було надано 25 консультацій, як громадянам так і юридичним особам з питань віднесених до компетенції Головного управління Держгеокадастру у м. Києві.