Для дітей із вадами зору провели благодійну акцію

У Києві «Батьківщина Молода» провела благодійну акцію » для дітей із вадами зору. У середу, 10 січня, активісти Подільської у м. Києві організації «Батьківщина Молода» відвідали спеціальну школу-інтернат №5 для дітей із вадами зору, щоб привітати вихованців школи зі святами та подарувати солодкі подарунки.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ посилаючись на сайт Батьківщина.

Організатори акції, Олена Федорчук, Ольга Гембаровська, Голубнича Анна зазначили: «Обов’язок кожного з нас – не забувати про тих, хто потребує піклування та уваги більше за інших. Інколи потрібно зовсім мало, щоб вони відчули себе потрібними та хоч трішки щасливішими».

Виховаці закладу організували для гостей святковий концерт, в кінці якого всі разом виконали колядку «Добрий вечір тобі».

Із вітальним словом перед вихованцями школи-інтернату виступили голова Київської міської організації «Батьківщина Молода» Олексій Захарченко та голова Подільської районного у місті Києві осередку «молодіжки» Богдан Баранцов.

«Дуже вражений побаченим. Діти, не зважаючи на труднощі, уміють радіти життю. Не забувайте дарувати щирі емоції тим, хто цього потребує. Творіть добро і воно неодмінно повернеться сторицею», – зазначив Богдан Баранцов.