До будівництва приватної школи на Оболоні залучать інвестора

Найближчим часом буде оголошений інвестиційний конкурс із залучення інвестора до будівництва приватної школи в Оболонському районі.

Про це повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на КМДА.

Підготовка до проведення конкурсу знаходиться на фінальній стадії. Наразі проводяться зустрічі з потенційними міжнародними й українськими інвесторами, вивчається їхня зацікавленість щодо участі в реалізації проекту. Наприкінці вересня до офісу єдиного інвестиційного вікна КП «Київське інвестиційне агентство» прибула делегація потенційних інвесторів з Великої Британії. У рамках цієї зустрічі делегація ознайомилася з інвестиційними проектами Агентства у сфері освіти та презентувала концепцію створення Європейської школи в Україні, яка є моделлю приватної загальноосвітньої школи, що буде об’єднувати найкращі міжнародні та українські методи навчання.

КП «Київське інвестиційне агентство» є замовником передінвестиційних робіт проекту згідно зрозпорядженням КМДА від 06.03.2015 №208. Передпроектними пропозиціями передбачено будівництво приватної школи на 660 місць з орієнтовним об’ємом інвестицій у 169,4 млн грн.

Київська міська державна адміністрація планує оголосити інвестиційний конкурс із залучення інвестора з будівництва приватної середньої школи в 3-А мікрорайоні житлового масиву Оболонь на проспекті Героїв Сталінграда, 10-В у Оболонському районі. Інформація буде опублікована в газеті «Хрещатик» та на офіційному інтернет-порталі КМДА.

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району