До Києва повертається один із найвидатніших танцівників

Сергій Михайлович Лифар, який народився у Києві, завжди мріяв повернутися до рідного міста. І це повернення відбувається через унікальні подарунки.

Згідно з волею Сержа Лифаря, значна частина колекції його бібліотеки (817 одиниць) була передана до Києва із Швейцарії майже двадцять років тому і зберігається в Публічній бібліотеці ім. Лесі Українки для дорослих м. Києва.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на radio.kiev.fm.

Нині, місто отримало ще близько 1700 різних книг, аркушів та зошитів з особистого архіву Сержа Лифаря (14 скринь).

Вагому долю зібрання складають книги і рукописи унікальної історичної та мистецької ваги, які увійдуть у золотий фонд культурної спадщини України. Вінцем цієї непростої багаторічної роботи стане презентація в Музеї української діаспори виставки «Дарую Києву. Серж Лифар», на якій широкому загалу будуть представлені вибрані найцікавіші експонати з приватної колекції митця.

Цей проект, безперечно, стане визначною подією в культурному житті нашого міста та надасть значний імпульс для подальшого увічнення пам’яті видатного киянина Сержа Лифаря – створення в Києві його Музею.

Для широкого загалу виставка “Дарую Києву. Серж Лифар” буде доступна для перегляду до 25 березня 2018 року. Ціна квитків 10-25 грн.