До київських пожежників прибули колеги з інших областей України

Під час підготовки та проведення у столиці фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018, органи управління і сили ДСНС України переведені на посилений режим несення служби.

До Київських рятувальників в допомогу на чергування у разі виникнення надзвичайних ситуацій та пожеж, прибули приданні сили з 9 областей України. А саме з Вінницької, Чернігівської, Сумської, Житомирської, Полтавської, Рівненської, Черкаської, Харківської, Дніпропетровської областей, 1 Спеціальний центр швидкого реагування та гуманітарного розмінування Державної служби України з надзвичайних ситуацій, ДП “Мобільний рятувальний центр ДСНС України” та Міжрегіональний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій, м. Ромни Сумської області.  Вони будуть задіяні в період підготовки та проведення у столиці фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА.

Загалом до столиці прибуло 25 одиниць пожежно-рятувальної техніки та 150 чоловік особового складу ДСНС України.

Сподіваємось, що разом ми забезпечимо безпеку мешканців та гостей столиці під час підготовки та проведення у столиці фінальних матчів!