До київських школярів завітали інспектори поліції

До учнів спеціалізованої школи № 304 завітали інспектори поліції старший лейтенант Гавриленко Р.С. та лейтенант Лободзінський М.В. З учнями старшої школи обговорювалися правові проблеми, метою яких є формування в учнів правосвідомої поведінки у школі та поза нею.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на svyat.kievcity.gov.ua.

Представники правоохоронних органів ознайомили дев’ятикласників з темою: «Відповідальність неповнолітніх», а також пояснили, як діяти в небезпечних ситуаціях. Під час зустрічі йшла мова про соціальні мережі як реальну загрозу віртуального світу та про права дитини, відповідальність підлітків за порушення закону, присутнім нагадали правила безпечного користування інтернетом.

Учні середньої школи долучились до обговорення теми: «Попередження булінгу у шкільному середовищі». Тематика заняття неабияк зацікавила підлітків. Вони висловлювали свої думки щодо вирішення порушеної проблеми.

Під  час  виховних  бесід  з учнями середньої та молодшої школи були розглянуті  важливі  здоров,язберігаючі  теми: дитина  і  незнайомець, поведінка у ситуаціях, коли дитина  загубилася, заблукала; 10  головних  правил  безпеки для дітей.

Адміністрація школи висловлює подяку офіцерам поліції Гавриленку Р.С. та Лободзінському М.В. Такі зустрічі з молоддю – це ефективний спосіб профілактики правопорушень та формування активної громадянської позиції молоді.