Доступ до бази договорів оренди нерухомого майна Києва буде спрощено

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли вцілому рішення “Про запровадження та безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва програмного комплексу “VlasCom”.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на КИЇВРАДУ.

Відповідна система допоможе автоматизувати роботу постійної комісії Київради з питань власності. Зокрема, за допомогою “VlasCom” в онлайн-режимі можна буде зазначати результати розгляду орендних питань та автоматично формувати тексти протоколів засідань, використовуючи занесену в систему інформацію.

Зокрема буде формуватися база даних усіх орендних договорів, укладених, продовжених або змінених рішеннями постійної комісії Київради з питань  власності. Таким чином, можна буде отримати вільний і цілодобовий доступ до бази даних договорів оренди нерухомого майна столиці. Окрім того, доступними будуть усі питання порядку денного, які стосуються оренди і розглядаються на профільній комісії.

“VlasCom”– це відповідь на виклики сучасного цифрового світу. Про технології big data знають те, що вони дозволяють прогнозувати схильності споживачів і вибудовувати завдяки цьому більш успішні маркетингові стратегії. Якщо ці технології використати у сфері державного управління, вони здатні революціонізувати наше з вами уявлення про те, як можна здійснювати контроль і аудит за процесами управління майном у столиці. “VlasCom” саме про це. Аудитором може стати кожен киянин. Кожен зможе досліджувати, аналізувати і робити висновки — доступ до ресурсів системи (крім персональних та контактних даних орендарів) буде публічним”, – пояснив ініціатор відповідного рішення, депутат Київради Леонід Антонєнко.

У перспективі система “VlasCom” надасть можливість стежити за динамікою розірвань договорів, вартістю оренди, а також надаватиме дані про затребуваність нерухомості в столиці.

Запровадження у столиці програмного комплексу “VlasCom” підтримали 94 депутати.