«Динамо» підтримало акцію «Мій тато – Герой!»

На футбольне поле НСК «Олімпійський» футболісти «Динамо» та «Ворскли» вийшли в футболках з логотипом «Федерації футболу учасників АТО», що відразу привернуло увагу глядачів. Більше про проведену акцію розповів президент ФФУ АТО Руслан Руденко:

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ посилаючись на сайт ФК ДИНАМО КИЇВ.

– На цьому матчі ми почали нашу нову благодійну акцію в підтримку воїнів АТО, їх сімей та дітей «Мій тато – Герой!». На домашні матчі за участю «Динамо» футболістів будуть виводити діти учасників АТО, а самі гравці одягнуть футболки з логотипом ФФУ АТО на грудях, а на спині написом «Мій тато – Герой!». Тим самим хочемо привернути увагу на наших військових, їх визначальну роль в захисті країни від агресора, мужній подвиг. Хочу відзначити, з подібною пропозицією ФФУ АТО вийшло і на інші клуби Прем’єр-ліги, близько половини з яких висловили бажання приєднатися до акції. Крім «Динамо», це «Карпати», «Верес», «Ворскла»…

На гру «Динамо» – «Ворскла» близько половини футболістів вивели діти з сімей учасників АТО. А в двох іграх, що залишилися у цьому році – проти «Маріуполя» і «Партизана» – таких буде 100%. Тут можу лише подякувати керівництву ФК «Динамо», яке всебічно підтримує співпрацю з нами. Взяти тільки останні два розіграші Кубка Героїв АТО, вирішальні матчі яких проходили на динамівській базі в Кончі-Заспі та стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.