Директора «Еліта-центр» затримали у Києві під час спроби провернути чергову аферу

За процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури №9 викрито та задокументовано протиправну діяльність директорів двох будівельних компаній, які свого часу організували фінансову піраміду із продажу нерухомості «Еліта центр».

 Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ.

Встановлено, що директор ТОВ «Еліта центр», діючи у змові з керівником ТОВ “Будівельно-інвестиційна компанія “ПСП ЛТД», вимагали 50 тис доларів США від власника квартири у новобудові «Еліта центр» за припинення майнового спору щодо визнання права власності на це житло.

Зловмисники за вказану винагороду пропонували свою допомогу у вирішенні питання щодо не відкриття проти власника квартири цивільних справ та відклик існуючих позовів щодо права власності на це житло, яке вони самі ж реалізували кільком покупцям.

У четвер, 15 лютого, директор ТОВ «Еліта центр» був затриманий за місцем свого проживання, а його спільник – під будівлею Оболонського райсуду столиці одразу після одержання зазначених грошових коштів.

На даний час за погодження з Київською місцевою прокуратурою №9 директору ТОВ «Еліта центр» таТОВ “Будівельно-інвестиційна компанія “ПСП ЛТД» повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.4 ст.368-3 КК України.

Підозрюваним готується клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Слідчі дії, які проводяться спільно з працівниками УЗЕ у м. Києві Департаменту захисту економіки Національної поліції України, тривають.

Прес-служба прокуратури міста Києва