Екс-керівника держпідприємства судитимуть за розтрату майже 2 млн гривень державних коштів

Київською місцевою прокуратурою №6 скеровано до суду обвинувальний акт стовно колишнього заступника директора – головного інженера Державного підприємства «Науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут транспортного будівництва «КИЇВДІПРОТРАНС» за фактом розтрати коштів цієї державної установи в особливо великих розмірах.

 Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ.

Установлено, що упродовж 2011 – 2012 років  посадовець перерахував на банківський рахунок одного з приватних товариств майже 2 млн. грн. за створення проектно-кошторисної документації по об’єктам інфраструктури ПАТ «Укрзалізниця». Однак, як з’ясовано слідством, фактично вказані роботи були у повному обсязі виконані фахівцями ДП «КИЇВДІПРОТРАНС».

За результатами розслідування, яке проводилося місцевою прокуратурою спільно зі слідчими фіскальної служби, посадовцю повідомлено про підозру у вчиненні особливо тяжкого корупційного злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України, а також за фактом службового підроблення (ч. 1 ст. 366 КК України).

Прокурором у кримінальному провадженні заявлено цивільний позов про відшкодування збитків та забезпечено накладення арешту на майно обвинуваченого.

Найближчим часом відбудеться підготовче судове засідання.

Прес-служба прокуратури міста Києва