flydubai та Emirates анонсували нові напрямки для пасажирів аеропорту «Київ»

У партнерстві з flydubai маршрутна мережа Emirates розширилася ще на 29 напрямків на трьох континентах. Код-шерінг на нових маршрутах це можливість подорожувати по всьому світу з одним стикуванням в Дубаї (ОАЕ), при цьому багаж пасажир реєструє до кінцевого пункту призначення.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на iev.aero.

Міжнародний аеропорт Дубай – найбільший цивільний аеропорт Об’єднаних Арабських Еміратів, розташований в чотирьох кілометрах на південний схід від історичного центру Дубай. Міжнародний аеропорт Дубай має максимальну пропускну здатність в 60 мільйонів пасажирів. Є базовим аеропортом для національної авіакомпанії країни Emirates Airline. Emirates обробляє до 60% всіх пасажирських перевезень аеропорту-хаба, який є найбільшим авіаційним вузлом Близького Сходу і Африки. Аеропорт також є базовим для бюджетної авіакомпанії flydubai.

Пасажири авіакомпаній flydubai та Emirates можуть подорожувати за єдиним авіаквитком. На спільних рейсах, заброньованих з кодом Emirates і виконуваних flydubai, клієнтам надається без додаткової плати послуга попереднього вибору місць в салоні, харчування в польоті, і норму перевезення багажу Emirates, як в економ, так і бізнес-класі.

Мінімальний час для стикування між рейсами flydubai в Терміналі 2 Міжнародного аеропорту Дубая і рейсами Emirates в Терміналі 3 лише 120 хвилин.