Герої Небесної Сотні та їх сім’ї отримають нові пільги – Юрій Крикунов

На засіданні бюджетної комісії Київради були внесені зміни щодо порядку надання додаткових пільг та гарантій сім’ям Героїв Небесної Сотні.

Повідомляє Київ Сьогодні.

Депутат Київради Юрій Крикунов інформує, що нові пільги отримають 324 громадянина, які одержали травми різного ступеня тяжкості під час Революції Гідності.

«Такі кияни матимуть компенсацію витрат на лікування і щомісячну допомогу на покриття 50% витрат на комунальні послуги», – уточнив депутат.

На надання матеріальної підтримки, яка розрахована Департаментом соцполітики КМДА на вересень-грудень поточного року, передбачено 955 тис. грн. Тобто всередньому 2060 грн. складе розмір матеріальної допомоги на одну сім’ю.

Юрій Крикунов нагадав, що до цього від 3 березня 2016 року Київська міська рада вирішила надавати:

⁃ щорічно матеріальну допомогу членам сімей киян, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності;

⁃ щомісячну адресну матеріальну допомогу малолітнім та неповнолітнім дітям, пасинкам, падчеркам киян, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності;

⁃ покриття витрат на оплату ними житлово-комунальних послуг, на стаціонарне лікування та надання додаткової гарантії та пільги у сфері освіти киянам.

«Також у ці дні було винесене рішення КМР про надання додаткових пільг та гарантій учасникам АТО, особам, яким видано посвідчення бійця-добровольця. Їм також надаватиметься щомісячна адресна матеріальна допомога. Будуть виділені кошти на стаціонарне лікування, додаткові гарантії та пільги у сфері освіти киянам, забезпечення оздоровлення дітей, проведення безоплатного поховання загиблих киян та надання матеріальної допомоги на часткову компенсацію членам цих сімей» – підвів підсумки Юрій Крикунов.