Григорій Суркіс привітав Олега Блохіна

65-річний ювілей святкує Олег Володимирович Блохін – славетний форвард «Динамо», який згодом працював і тренером столичного клубу, володар багатьох рекордів, які не можуть перевершити й досі (а деякі взагалі залишаться вічними). Ювіляра вітає віце-президент УЄФА, почесний президент ФФУ Григорій Суркіс.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ посилаючись на сайт ФК ДИНАМО КИЇВ.

Олегові БЛОХІНУ

Шановний Олеже Володимировичу!

Від усього серця вітаю Вас із ювілеєм, приєднуючись до численних поздоровлень на адресу однієї з найвизначніших постатей українського та світового футболу.

Із Вашим іменем пов’язані найяскравіші сторінки нашої футбольної історії. Два Кубки кубків, Суперкубок Європи, нагороди чемпіона СРСР та володаря найрізноманітніших трофеїв – командних та індивідуальних – стали найбагатшим внеском у оформлення призової вітрини Вашого рідного київського «Динамо».

Осібно там виблискує Ваш «Золотий м’яч» найкращого футболіста Старого Світу. Залишивши позаду зірок калібру Кройффа та Беккенбауера, Ви стали взірцем і прикладом для сучасників і наступників – своїх одноклубників Бєланова та Шевченка, котрі також здіймалися на цю омріяну вершину.

Гордість Києва та всього вітчизняного спорту, неперевершений бомбардир-рекордсмен, Ви й у ролі тренера вибилися на провідні рубежі, подарувавши співвітчизникам незабутній виступ збірної України на світовій першості 2006 року.

Бажаю Вам, шановний ювіляре, міцного здоров’я, щастя й удачі, наснаги та натхнення, добра та миру – на душі, в родині, серед близьких і друзів. Нехай життя та доля приносять Вам тільки радість.

Многая літа!

Григорій СУРКІС