Ігор СУРКІС: «Задоволений, як зіграли молоді хлопці»

Президент «Динамо» Ігор Суркіс поділився враженнями від поєдинку «Динамо» – «Ворскла», який закінчився перемогою киян 2:1:

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ посилаючись на сайт ФК ДИНАМО КИЇВ.

– Була важка гра, особливо після єврокубків. Завжди складно грати через два дні на третій. Плюс у нас багато кадрових проблем, особливо в середині поля. У наших гравців низка травм: вибув Сидорчук, пошкодження отримав Гармаш, серйозність якого лікарі зможуть оцінити пізніше – все це, безумовно, позначається. На щастя, відновився Циганков. А що стосується сьогоднішньої гри, то в будь-якому разі її слід було доводити до переможного кінця і забивати м’ячі у тих моментах, які були. У футболі чудес не буває – ми могли і пропустити на останніх хвилинах. Слід отримувати досвід з таких поєдинків, як проти «Зорі», і грати гранично сконцентровано з першої до останньої хвилини, а також забивати стільки, скільки можливо, адже шансів для цього сьогодні була сила-силенна.

– «Ворскла» є досить незручним суперником для «Динамо», який часто відбирає очки у киян. Перед грою у вас не було побоювань за результат?

– Не було, оскільки я завжди вірю в те, що команда переможе. Але я багато років у футболі і розумію, що після єврокубків і перельотів дуже важко відновлюватися. Тренувального процесу немає – вся надія лише на лікарів. Задоволений, як зіграли молоді хлопці – і Циганков, і лівий захисник Миколенко нічого не зіпсував – молодий хлопець, добре грає. Є кадрові проблеми, які необхідно вирішувати під час зимового трансферного вікна.

– Що ви сказали команді в роздягальні після гри?

– Просто побажав їм гарного виступу у збірних. А в інших буде три дні вихідних, а потім – підготовка до наступних матчів.