КМДА та Нацполіція підпишуть Меморандум

У Києві планують підписати меморандум між КМДА та Головним управлінням Нацполіції в м. Києві з метою напрацювання алгоритмів взаємодії у сфері захисту тварин від жорстокого поводження. Про це йшлося на зустрічі заступника голови КМДА Петра Пантелеєва із представниками фонду «Naturewatch Foundation» Марком Ренделом та Олександром Богачиком.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на сайт КМДА.

Зустріч відбулася 3 жовтня, напередодні Всесвітнього дня тварин, у якій також взяли участь представники Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА, кінологічного центру Головного управління Національної поліції України у м. Києві, міжнародної організації «SOS», притулку «Сіріус», зоозахисники, громадські активісти.

«Важливо, що у Києві вже сформувалася велика команда однодумців у боротьбі з жорстоким поводженням з тваринами. Особливо цінною є підтримка міжнародних організацій, що надають нам практичні уроки й консультації, у тому числі щодо ролі підрозділів поліції в боротьбі з негуманним ставленням до тварин. З патрульною поліцією міста ми відпрацювали алгоритми співпраці, щоб запобігти або оперативно реагувати на прояви агресії, особливо на фоні складної криміногенної ситуації у Києві», – сказав Петро Пантелеєв.

Він зауважив, що столичні служби фіксують велику кількість інтернет-ресурсів догхантерів – сайтів, що стають рупорами жорстокого поводження з тваринами.

«Спільною роботою зі ЗМІ, проведенням громадських заходів, уроків у школах, ми поступово переломимо негативні тенденції. Завдяки міжнародним партнерам – таким як Фонд Naturewatch Foundation, Київ має можливість впроваджувати нові моделі взаємодії комунальних служб», – сказав заступник голови КМДА.

НОВИНИ РАЙОНІВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Баришівського району

новини Білоцерківського району

новини Богуславського району

новини Бородянського району

нновини Бориспільського району

новини Броварського району

новини Васильківського району

новини Володарського району

новини Вишгородського району

новини Згурівського району

новини Фастівського району

новини Іванківського району

новини Кагарликцького району

новини Красятицького району

новини Макарівського району

новини Миронівського району

новини Обухівського району

новини Переяслав-Хмельницького району

новини Рокитнянського району

новини Києво-Святошинського району

новини Сквирського району

новини Ставищенського району

новини Таращанського району

новини Тетіївського району

новини Яготинського району