КМДА запрошує киян написати Всеукраїнський радіодиктант

Київська міська державна адміністрація запрошує киян перевірити свої знання української мови у Колонній залі (вул. Хрещатик, 36) разом з представниками структурних підрозділів апарату КМДА, викладачами та кращими студентами університету «Україна».

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на сторінку КМДА у facebook.

У День української писемності та мови (9 листопада), традиційно відбудеться XVII радіодиктант національної єдності.
Реєстрація охочих написати диктант у приміщенні столичної мерії розпочнеться об 11:30. Текст диктанту звучатиме о 12:30. Читатиме його доцент Київського університету ім. Б. Грінченка, автор підручників і посібників із української мови Олександр Авраменко.

За інформацією організаторів, диктант проходитиме у форматі міжнародного флешмобу. Його цьогорічний девіз – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета».

Традиційно диктант складатиметься зі 100-120 слів. Ті, хто напише його без помилок, будуть відзначені призами. Важлива умова – перевірятимуться лише диктанти, надіслані 9 і 10 листопада.

Дату відправлення визначатимуть за штемпелем на конверті. Адреса Українського радіо: Київ-1, вул. Хрещатик, 26. Індекс – 01001. Оголошення підсумків і урочистий фінал акції відбувається в грудні.