КНТЕУ з офіційним візитом відвідала французька делегація

9 листопада 2017 р. Київський національний торговельно-економічний університет з офіційним візитом відвідала французька делегація у складі: Сільвена Ріголле, Аташе з питань університетського і наукового співробітництва Посольства Французької Республіки  в Україні таЖака Форжерона, Співпрезидента Федерації «Обміни Франція – Україна». Метою візиту було продовження терміну дії угоди про співпрацю між КНТЕУ та ФОФУ, а також відбір студентів університету на проходження практики у Франції влітку 2018 р.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на сайт КНТЕУ.

У рамках візиту представники французької делегації мали змістовну бесіду з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків В.М. Саєм та директора Центру європейської освіти Т.П. Дупляк, на якій було визначено напрями поглиблення співпраці як у рамках участі студентів КНТЕУ в програмах лінгвістичної та професійної практик, так і щодо викладання спеціалізованих франкомовних програм з економіки в університеті викладачами з Франції навесні 2018 р.

Студентам було презентовано програми різних видів практик та умови їх проходження. Також було вручено сертифікати студентам, які проходили практику у Франції цього літа. За результатами співбесід було відібрано шість студентів для проходження практики в  2018 р., які вивчають французьку мову у Центрі європейської освіти. Вітаємо їх з відповідним досягненням та бажаємо успіху у подальшому професійному зростанні.