Комунальні служби Дніпровського району оперативно розчищають вулиці

Сьогодні з самого ранку всі комунальні служби району почали очищувати балансові території від наслідків негоди. Співробітниками Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» проводяться роботи з очищення від снігу та ожеледі підвідомчих територій: 496 працівників підприємства та 4 одиниці  спецтехніки прибирають міждворові проїзди та прибудинкові території.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на Дніпровську РДА.

Районні зеленбудівці прибирають сніг у парках, скверах та бульварах, а також вздовж підходів до громадських зупинок та до станцій метро. Особлива увага приділяється чищенню сходів, а  для комфортного пересування здійснюється посипання піско-соляною сумішшю доріжок в місцях заледеніння. До робіт залучено 95 працівників та 4 одиниць техніки.

58 робітників Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» та 26 одиниць спецтехніки розчищають вулично-дорожню мережу району та зупинки громадського транспорту.

Наразі використано 115 т посипкових матеріалів.

Нагадуємо, що від учора  в районі відновили роботу  9 пунктів обігріву.