Комунальники обговорили питання благоустрою Подільського району

6 лютого в Подільській райдержадміністрації відбулася апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств району.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на Подільську РДА.

На початку засідання виконуючий обов’язки голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Микола Дубовик зосередив увагу керівників на невідкладному завданні, а саме – поновленні водопостачання у 4 будинках району на вул. Сирецькій. За інформацією ПАТ «АК «Київводоканал», там сталося пошкодження водопроводу. Наразі тривають ремонтні роботи.

“Прошу керівників комунальних підприємств долучитися до проведення ремонтних робіт в своїй зоні відповідальності, щоб швидше усунути несправності та поновити водопостачання у будинках”, – дав доручення Микола Григорович.

Також у ході засідання заступник голови райдержадміністрації Віктор Смирнов повідомив, що кількість хворих на грип у Подільському районі не перевищує епідеміологічний поріг, кількість хворих на кір поступово зменшується, всі школи району працюють в штатному режимі. Він також нагадав, що 9 лютого на вул. Маршала Гречка, 20 А буде працювати пересувний цифровий флюорограф і доручив повідомити цю інформацію мешканцям району.

Підбивши підсумки засідання, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації надав відповідні протокольні доручення керівникам структурних підрозділів та комунальних підприємств району.