Конфлікт між сусідами закінчився вогнепальним пораненням

Приводом для сварки киян стало зауваження через нічний шум у квартирі, який заважав відпочивати.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на поліцію Києва.

У результаті із травмою передпліччя чоловіка госпіталізували, а із його опонентом спілкуються правоохоронці.

До чергової частини Солом’янського управління поліції надійшло повідомлення про те, що у під’їзді будинку на вулиці Митрополита Липківського стався конфлікт між сусідами. У результаті один із чоловіків отримав вогнепальне поранення.

Для надання кваліфікованої медичної допомоги 30-річного потерпілого госпіталізували, а на виклик виїхала слідчо-оперативна група. Поліцейські оглянули місце події, поспілкувалися із сусідами, а також опитали одного із учасників конфлікту.

Він розповів, що вночі намагався зробити зауваження сусіду через те, що шум із його квартири заважав відпочивати, однак двері йому ніхто не відчинив. А вже вранці чоловік, який вночі гучно слухав музику, прийшов до сусіда і ножем пошкодив вхідні двері. Чоловік у свою чергу для самооборони застосував зареєстрований травматичний пістолет «Форт».

Поліцейські вилучили гільзу та дозвільні документи, які направили на експертизу. 25-річний власник зброї надає покази.

Даний факт належним чином зареєстрований у Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень громадян Солом’янського управління поліції. За результатами перевірки обставин та отримання висновку лікарів буде прийнято рішення щодо надання правової кваліфікації події.