Контрактова площа перетвориться на осередок спортивного життя

22 травня відбулася апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств району.

Голова Подільської райдержадміністрації Валентин Мондриївський зосередив увагу присутніх на питаннях, пов’язаних з проведенням у Києві фіналів Ліги чемпіонів УЄФА. «26 травня Контрактова площа перетвориться на осередок спортивного життя: тут відбудеться публічний перегляд фіналу Ліги чемпіонів на великому екрані. Зважаючи на це, очікується велика кількість відвідувачів та вболівальників. Наше завдання – забезпечити цілодобове прибирання та утримання прилеглої території в належному санітарному стані. Крім того, необхідно подбати про вчасний вивіз сміття та наявність необхідної кількості сміттєвих контейнерів і урн», – дав доручення керівникам комунальних підприємств голова райдержадміністрації.

Обговорили і питання житлово-комунального господарства. Як повідомив перший заступник голови райдержадміністрації Микола Дубовик, станом на ранок без гарячого водопостачання в Подільському районі залишається 547 будинків. Головні причини – проведення ремонтних робіт після гідравлічних випробовувань, пошкодження тепломереж та магістралей.

Також під час наради мова йшла про забезпечення оперативного та якісного розгляду звернень громадян, роботу ліфтового господарства та інші актуальні питання життєдіяльності району.

За результатами наради голова райдержадміністрації надав відповідні протокольні доручення керівникам структурних підрозділів та комунальних підприємств району.