“Кулінарний калейдоскоп” – перший конкурс серед учнів загальноосвітніх шкіл

Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва проводить конкурс «Кулінарний калейдоскоп» серед учнів 7 – 11 класів загальноосвітніх шкіл міста Києва.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на КМДА.

Мета конкурсу: сприяння вибору учнівською молоддю майбутньої професійної діяльності, пошук та підтримка талановитої молоді, надання можливості  молоді виявити свої здібності в галузі кулінарії та кондитерського мистецтва.

Тема конкурсу: «Масляний тиждень».

Конкурс передбачає такі етапи:

— перший етап проводиться за підтримки загальноосвітніх навчальних закладів міста і полягає у самостійній творчій роботі молоді над приготуванням страви. До оргкомітету подаються заявки та рецептура приготування страви. Учасникам пропонується дві номінації на вибір: «Приготування вареників із солодкою начинкою» та «Приготування млинців із солодкою начинкою».

— другий етап заходу відбудеться 14 лютого 2018 року о 10:00. Конкурсанти готують страву згідно обраної номінації (протягом 90 хвилин учасник повинен приготувати та сервірувати страву на дві персони).

Після проведення конкурсу відбудеться урочисте підведення підсумків, церемонія нагородження переможців та учасників.

Дуже раді бачити Вас на святі! Просимо інформаційної підтримки з метою налагодження творчої співпраці між училищами та школами міста!