Киян будуть готувати до сімейного життя

Центр у справах сім’ї та жінок Деснянського району розробив практичні програми для підготовки пар до сімейного життя. Курси підготовки дружин та чоловіків проводяться за програмами з комплексом індивідуальних занять для пари з формування сімейної конструктивної взаємодії.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на kyiv.solydarnist.

Робота починається із сімейних систем батьківської родини для кожного члена подружжя. Адже це – окремі світи, які обов’язково проявляться у молодої сім’ї. Тривалість роботи в середньому – 10 зустрічей (кількість варіюється відповідно до потреб пари).

Заняття проводяться безкоштовно та конфіденційно. Попередній запис по телефону: (044) 518-73-72.

Прийом за даними програмами здійснюють провідні психологи: Марія Тищенко – практичний психолог, арт-терапевт, сексолог, медіатор; Оксана Степанюк – медичний психолог, арт-терапевт, медіатор, сексолог, член східноєвропейської асоціації арт-терапевтів.

«Курси напрацьовано досвідом, адже переконалися, що сім’я – це найцінніший природний вітамін. Сім’я здатна підтримувати кожного учасника, сприяти розвитку один одного, будувати нові перспективи та реалізовувати їх разом. Це – відповідальність обох», – говорить директор Центру, членкиня партії «БПП «Солідарність» Тетяна Бачек.