Киян просять потерпіти «нічне будівництво»

Вперше в історії міста депутат публічно просить «потерпіти» нічне будівництво – заради нової школи, бо учнів наразі доведеться  возити далеко до іншої школи спецавтобусом.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на сайт ВЕЧІРНІЙ КИЇВ.

До 1 вересня 2018 року стоїть завдання відкрити для учнів нову загально-освітню школу  у Дніпровському районі Києва.

-Наразі триває реконструкція і спорудження прибудови до  ЗСШ № 42, що на вул. Хорольській, 19, – пояснює депутат Київради, голова комісії з питань містобудування, архітектури та землевідведення Олександр Міщенко. – Сьогодні на будівництві працює близько 100 будівельників, а роботи ведуться з 8:00 до 23:00.
Але час роботи зміниться, будівельники будуть працювати цілодобово, у 3 зміни. Ми дуже просимо мешканців оточуючих будинків з розумінням поставитися до того, що будівництво вестиметься у три зміни, бо це дуже важливе для наших таки дітей питання. Цілодобові роботи потрібні. Аби встигнути все зробити до 1 вересня. Наразі будівництво вже вийшло із стадії котлован, споруджується перший поверх.

Тепер переді мною, як депутатом, постало питання забезпечити учнів цієї школи, що реконструюється  (ЗСШ № 42), які зараз тимчасово навчаються в ЗСШ № 188,  шкільним  автобусом, який буде вранці та по обіді завозити та привозити дітей додому.

Олександр Міщенко,  на прохання Управління освіти, батьківської громади,  звернувся до керівництва КП “Київпастранс” та директора “КП Житлоінвестбуд – УКБ” про забезпечення автобусом. Є надія, що це питання буде вирішено в стислі терміни.

 Позавчора, на засіданні комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку  довелося трохи емоційно відстоював позицію про подовження фінансування у 2018 році будівництва ЗСШ № 42. Трохи нервів, і все вдалося, – ділиться  враженнями Олександр Міщенко (на фото у центрі).

Нагадаємо, що в новій школі  передбачений актовий зал, комп’ютеризована бібліотека, спортивний зал і басейн, медичні приміщення (терапевтичний, фізіотерапевтичний і стоматологічний кабінети, процедурна, кімната психофізіологічного розвантаження), харчоблок з їдальнею, тир, музей з 4 експозиційними залами. У навчально-виробничій зоні будуть розташовані майстерні з обробки деревини, металу, тканин, а також приміщення для уроків кулінарії. На пришкільній території розташуються поле для міні-футболу, баскетбольний майданчик, бігова доріжка, яма для стрибків у довжину, майданчики для тихих і рухливих ігор для учнів початкової школи та вихованців групи продовженого дня, майданчик для навчання дітей правилам дорожнього руху, місце для проведення лінійок і загальних зборів з флагштоком, господарський майданчик.