Кияни обератимуть дерева для Хрещатика

У столиці мешканцям пропонують долучитися до обрання видів дерев, що висадять на вулиці Хрещатик. Відповідне онлайн-опитування «Обери дерево для Хрещатика!» стартувало з ініціативи комунального об’єднання «Київзеленбуд» та FOLK UKRAINE.

Як повідомили у «Київзеленбуді», деякі види дерев, що раніше були висаджені на Хрещатику, не витримують підвищення рівня засоленості ґрунтів і високого рівня загазованості повітря. Особливо це стосується рослин, що розташовані безпосередньо біля проїжджої частини. Тому постало питання про заміну їх на більш стійкі та витривалі породи.

За ініціативи КО «Київзеленбуд» та FOLK UKRAINE стартував проект «Обери дерево для Хрещатика!», який передбачає вилучення постраждалих рослин на «лікування», а на їхнє місце висадження саджанців, більш адаптованих до умов мегаполісу.

Мешканцям столиці пропонують самостійно обрати дерево, яке має зростати на головній вулиці міста.

Наразі кожна із представлених нижче порід уже висаджена на центральній вулиці Києва, і кияни можуть оглянути їх перед тим, як зробити свій вибір. Взяти участь в опитуванні можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd5yOOhnIvKUrVoX_9LZI7PvZqiGGN1-nRk5CEPNhkMZyLHvg/viewform