Кияни обговорювали проблеми Печерського району

У вівторок, 8 травня 2018 року, участь у «прямій лінії» Контактного центру міста Києва взяв заступник голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Невмержицький Анатолій Васильович.

Традиційно захід тривав з 12:00 до 13:00. Прийом дзвінків відбувався за номером «15-51».

Від мешканців району надійшли запитання щодо: відновлення благоустрою після проведення аварійних та ремонтних робіт (бульв. Лесі Українки між буд. № 28 та № 28А); ремонту асфальтового покриття (бульв. Лесі Українки буд. № 28); утримання підвалів житлових будинків (вул. Раєвського, 28); завезення піску на дитячий майданчик (бульв. Лесі Українки буд. № 28) тощо.

Крім того, під час «прямої лінії» додзвонювачі зверталися стосовно перейменування вул. Московської; організації проводольчих ярмарків по вул. Івана Кудрі та ін.

Загалом під час «прямої лінії» було зареєстровано 8 звернень та розглянуто 22 питання. Щодо всіх порушених питань додзвонювачам були надані вичерпні роз’яснення та коментарі.

Зауважимо, що відео з «онлайн» трансляції можна переглянути на сайті Контактного центру міста Києва, а також на офіційному каналі в Youtube.

Контактний центр міста Києва