Кияни виступлять у складі збірної України на турнірі серії Grand Slam в Дюссельдорфі

23 – 25 лютого в німецькому Дюссельдорфі на великій арені ISS Dome пройдуть поєдинки турніру серії Grand Slam. У змаганнях візьмуть участь 10 українських спортсменів. В складі чоловічої збірної з 6 спортсменів 4 представлятимуть федерацію дзюдо Києва. Це Артем Лесюк (вагова категорія до 60 кг), Георгій Зантарая (до 66 кг), Богдан Ядов (до 66 кг), Антон Савицький (до 100 кг). 

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на judo-kyiv.com.ua.

В складі жіночої збірної України нашу федерацію представить чемпіонка Європи Дар’я Білодід, яка нещодавно вже перемогла на турнірі серії Grand Slam в Парижі.

За інформацією організаторів, за призові місця боротимуться півтисячі дзюдоїстів (305 чоловіків і 195 жінок) із 71 країни. Таке число, а також зацікавленість глядачів змусили обрати для цього заходу справжній Палац спорту – ISS Dome, що на півночі міста. Його було відкрито у вересні 2006 року, і він є домашньою ареною для місцевого хокейного клубу. Під час матчів ця споруда здатна розмістити 13 400 вболівальників. На цьому помості грали в хокей, проводили концерти й інші шоу. А дзюдо завітає туди вперше.