Киянин знайшов зухвало викраденого песика через два з половиною роки

Чоловік не втратив надії та продовжував пошуки. У столиці два з половиною роки. У Києві власник викраденого той-тер’єра знайшов собаку через більше двох років пошуків
шукали вкраденого собаку породи той-тер’єр і нарешті знайшли. Песик Кофик упізнав свого господаря та тепер не відходить від нього ані на крок.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ посилаючись на ТСН.

Професійний мотогонець Олександр разом із маленьким песиком за пазухою проїхав 260 тисяч кілометрів. Але навесні 2015 року під час звичайної поїздки до торгового центру Кофика вкрали. «Автомобіль зробив такий маневр, і людина, котра вийшла, вона просто підняла, посадила в машину, сама пішла, машина поїхала – все технічно було зроблено», – розповів власник собаки. Після цього Олександр почав їздити по всіх місцях, де в Києві продають тварин, моніторити інтернет, розвісив оголошення з обіцянкою винагороди. А головне – не втратив надії та не припинив пошуків.

Свого улюбленця чоловік знайшов завдяки оголошенню про злучку, видав із себе клієнта з іншим собакою та прийшов за вказаною адресою. «Він на мене дивиться і починає на мене стрибати. Я, звичайно, його беру на руки, і вона каже: такого не може бути. Я закінчую розмову словами: все зрозуміло, до побачення. Ввічливо відсуваю її вбік, відкриваю двері, виходжу», – розповів власник Кофика. Звідки в жінки взявся пес, вона так і не змогла пояснити.