Київ освоїв майже 47 млрд грн капітальних інвестицій

У січні-червні 2017 року освоєно майже 47 млрд грн капітальних інвестицій, що на 24% більше, ніж у відповідному періоді попереднього року.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на КМДА.

«Основним джерелом – від 70% до 80% – капітальних інвестицій у Києві поки що, на жаль, є власні кошти підприємств та організацій», – зауважив Геннадій Пліс.

Він наголосив, що зростання обсягів капітальних інвестицій у столиці відмічається з 2016 року.

«Починаючи з 2016 року також зростають і обсяги залучених іноземних інвестицій: темп їхнього росту станом на початок року становив 111,3% відповідно до обсягів іноземних капіталовкладень станом на початок минулого року», – додав Геннадій Пліс.

За його словами, ці міські активи були залучені до розвитку столиці. Так, реалізується будівництво сучасного медичного центру на вул. Зоологічній, 3 площею понад 25 тис. кв. м та вартістю близько 1 млрд грн. У новій клініці розмістяться 3 стаціонари на 99 ліжок, відділення інтенсивної терапії, денний стаціонар, паркінг.

Окрім того, завершено проектування реконструкції коштом приватного інвестора Київського міського пологового будинку № 5 під перинатальний центр із будівництвом іншого приватного медичного закладу на просп. Лобановського, 2.

Також залучено інвестора та укладено договір на будівництво спортивного багатофункціонального комплексу на просп. Степана Бандери в Деснянському районі. Також спільно з приватними інвесторами впроваджені такі проекти, як облаштування Міського та районних центрів надання адміністративних послуг програмно-технічним комплексом самообслуговування; встановлено станції доочистки питної води для забезпечення безкоштовною якісною питною водою закладів освіти Оболонського району (пілотний лот). Також встановлені туристичні інформаційні центри та реалізуються проекти спортивно-рекреаційної інфраструктури (мотузковий парку у парку «Партизанська слава»; спортивна база для пляжного футболу та інших видів спорту на території пляжу «Венеція»; сучасна зона відпочинку з пляжного баскетболу).