Київ повертає звання зеленої столиці

Дарничан можна привітати з відкриттям новенького скверу на вул. Здолбунівській, 11-В, 13. Крок за кроком Київ повертає звання зеленої столиці. Зі святковим настроєм депутат фракції «Солідарність» у Київраді Володимир Гончаров, директор департаменту міського благоустрою КМДА Андрій Фіщук, директор КП УЗН Дарницького району Людмила Філінська та інші працівники урочисто перерізали червону стрічку.

Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на kyiv.solydarnist.

Для команди депутата є пріоритетним питання облаштування парків, скверів та відвід ділянок для такої мети. Підкріплюють вагомість таких рішень і виборці, які постійно акцентують увагу на організації простору для відпочинку.

Як коментує Володимир Гончаров, відкриття цього скверу запам’яталося насиченими враженнями для всіх присутніх. Для громади влаштували ціле свято з піснями та щедрими дарунками. Подбали про дозвілля як дорослих, так і непосидючих дітей, яких дивували іграми та конкурсами запрошені аніматори.

Відтепер жителі зможуть тут насолоджуватися проведеним часом із друзями, родиною або ж сусідами. Ландшафт підкреслює дух столиці і Позняків як місця для молодих духом та сучасних людей, які небайдужі до оточення і дбають про чистоту довкілля.

«Спільно з жителями висадили кленову Алею Миру, заклали капсулу із побажаннями для наступних поколінь, діти відзначили свято грою з аніматорами, дискотекою із мильними бульбашками, смаколиками. Непогана, як для листопаду, погода та відмінний настрій скликали на наше свято чимало жителів Дарницького району. Впевнений, дарничанам сподобається нове місце для відпочинку. Ласкаво просимо!» – прокоментував Володимир Гончаров.