Київ приведе всі елементи благоустрою до єдиних євростандартів

У Києві запроваджується єдиний архітектурний тип протипаркувальних засобів, урн для сміття та огороджень місць проведення ремонтних робіт. Таке рішення було прийнято на розширеному засіданні Колегії Київської міської державної адміністрації.
Повідомляє сайт КИЇВСЬКЕ ЖИТТЯ з посиланням на Шевченківську РДА.
Контейнери та урни для сміття повинні бути встановлені на території кожної організації чи установи, на вокзалах, ринках, пляжах, парках та скверах, а також біля освітніх, медичних установ, біля торговельних об’єктів, входів до метрополітену, на зупинках громадського транспорту та в інших місцях масового перебування громадян.
На урнах має бути нанесена інформація про власника, користувача, балансоутримувача та номер його телефону, аби кожен киянин мав змогу висловити свої зауваження щодо стану об’єкта і території.
Крім того, при проведенні робіт на проїзній частині магістралей та вулиць у якості огорожі використовуватимуться дорожні блоки із полімерних матеріалів.
Антипаркувальні стовпчики будуть двох видів: металеві та гумові. У разі контакту пішохода чи авто з таким огородженням, воно не повинно бути зруйновано чи пошкоджене. Стовпчики також обладнані спеціальним механізмом, який дозволятиме комунальникам безперешкодно проведести роботи з благоустрою чи прибирання території.